ACCOMMODATION IN JANSKE LAZNE

Are you looking for a suitable place for your summer or winter holidays in the Giant Mountains? Accommodation in Flóra Janske Lazne is the right choice! Family guest house is located in a quiet part of the spa town Janske Lazne in the Giant Mountains, about 200 m from the largest ski resort in the country SkiResort Černá hora - Pec. As one of the few guesthouses in Janske Lazne we offer also short stays - one-day stays (except the main winter season), weekend stays, extended weekends. Thanks to its location, Penzion Flora is an ideal place for active holidays on the mountains in any season,  not only for the family, but also for school trips, sporting events, trainings, seminars, meetings, birthday parties etc.

We offer a 10% discount on ski school services and other benefits. More here.

Weather and webcam:

Family guest house
in quiet part
of spa town

References

Děkujeme za příjemný pobyt v útulné a čisté chalupě během naší červnové dovolené. Vysoce oceňujeme zejména čistotu. Chceme poděkovat i obsluhující paní za její péči, vstřícnost a milé chování. Chalupářská atmosféra byla fajn, udržte ji, prosím. 

Michal a Jitka, 10.6.2021

Michal a Jitka

10. 6. 2021

Jedním slovem paráda doporučuji všem.

Bylo vše paráda, snídaně vynikající,okolí a vše super,hned bych se vrátila zpět

Lucka,

16.8.2020

Lucie

25. 9. 2020

+ Skvělá lokalita penzionu a Jánské Lázně jsou opravdu úplně nejvíc perfektní pro všechny.Snídaně byla vynikající, děkujeme. Milá obsluha. Skvělý vzduch v lázních. Nejen pro děti opravdu hodně zábavy a atrakcí, koupání, výlety, malování keramiky, Farmapark .Všude velké nadšení. A za 4 dny se ani nedá vše stihnout . I proto se moc rádi vrátíme.

- některá okna nešla otevřít a vyvětrat. A při rozkopaném městě, chyběla informace, (např. SMS, e-mail) o trase vrchem, skoro hodinu jsme zkoušeli projet městem, kudy nás všechny vedla navigace .

Pavlína,

12.7.2020

Pavlína

25. 9. 2020

Snídaně dobré a pokoj velký a hlavně možnost mít sebou pejska na penzionu.

Jaroslava

21.8.2020

Jaroslava

21. 8. 2020

Pleasant place for reasonable money, spacious room, quality furniture, good bed.

Lucie

21. 8. 2020

Hotel je umístěn v ideálním prostředí pro vycházky jak do Janských Lázní tak do okolí. Velkou výhodou je možnost ubytování pro pejska. U hotelu je k dispozici parkoviště, které je zdarma.Po dobu pobyty jsou zajištěny snídaně formou švédských stolů.

Stehlíkovi

13. 7. 2018

 „Úžasné místo téměř v centru, skvělá kuchyň, báječný personál! Není co vytknout! Děkujeme za nezapomenutelně strávený silvestrovský pobyt, určitě jsme tu nebyli naposledy ?"

Jana Maryšková

24. 1. 2019

Oferta przedstawiona w internecie w 100 procentach odzwierciedla to co jest na miejscu. Piękna okolica 4 minutki do wyciągu i parkingu z którego odjeżdżają busiki i autobusy.

Dariusz

11. 1. 2019

Dostaliśmy duży rodzinny pokój w korzystnej cenie, mieliśmy w nim sporo miejsca. Na podłodze były wykładziny co bardzo dobrze się sprawdza podczas pobytów w zimie, gdy na dworze jest dużo śniegu. Na korytarzu tuż przy pokoju, do dyspozycji gości jest czajnik elektryczny i lodówka - to też spory plus w pensjonacie. Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa! Wygodna "narciarnia", tylko przydałyby się ogrzewane półki na buty. No i ogromny plus: idealna odległość od wyciągów, 6 minut spacerem, w sam raz na poranną rozgrzewkę :)
Śniadaniowe rozczarowanie: nie ma porządnej kawy z ekspresu. Na śniadania można było zrobić sobie tylko kawę rozpuszczalną, a to zdecydowany minus, natomiast według mnie jedyny. Mam nadzieję, że właściciele zmienią to - wtedy będą same plusy.

Martyna, Szczecin, Polsko

26. 12. 2018

Moc děkujeme všem, celému personálu. Byli všichni neskutečně milý. Všichni včetně paní uklízečky, kuchaře, obsluhy, všichni byli skvělý. Moc děkuji

Jana Černá

14. 1. 2019

Partners

Pension Flora v Janských Lázních hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace