ACCOMMODATION IN JANSKE LAZNE

Are you looking for a suitable place for your summer or winter holidays in the Giant Mountains? Accommodation in Flóra Janske Lazne is the right choice! Family guest house is located in a quiet part of the spa town Janske Lazne in the Giant Mountains, about 200 m from the largest ski resort in the country SkiResort Černá hora - Pec. As one of the few guesthouses in Janske Lazne we offer also short stays - one-day stays (except the main winter season), weekend stays, extended weekends. Thanks to its location, Penzion Flora is an ideal place for active holidays on the mountains in any season,  not only for the family, but also for school trips, sporting events, trainings, seminars, meetings, birthday parties etc.

We offer a 10% discount on ski school services and other benefits. More here.

Weather and webcam:

Family guest house
in quiet part
of spa town

References

Hezký, menší penzion v příznivé poloze centra Janských lázní. Pokoje jsou vybaveny trochu stroze, ale účelně, velikost pokojů je slušná. Penzion nabízí ubytování v pokojích pro jednoho i vícečlenné rodiny. Čistota pokojů byla velmi dobrá, služby jsou odpovídající ceně. Obsluha byla velice milá, snídaně je formou švédských stolů. Parkování je v těsné blízkosti penzionu, i pro plný penzion dostačující. Celkově jsem byl velmi spokojen. Mohu doporučit.

Dušan Kopecký

26. 8. 2022

Příjemné a útulné prostředí, cenově dostupné, milý a ochotný personál ?

Tomáš Danda

31. 8. 2022

Nepotkali jsme jediného nepříjemného člověka, speciálně pán, který měl na starosti večeře byl neuvěřitelně milý a ochotný. Děsně dobré jídlo. Na večeri jedině v penzionu. Čisto. Skvělá poloha. Velice doporučujeme rodinám s více dětmi. Nás je šest. Apartmán 11 a 12 plus pokoj navíc super. V mezi patře mikrovlnná trouba. V pokoji lednice. Pohoda.

Miroslava Vlčková

31. 3. 2022

Moc milé překvapení, čisto, příjemné zařízení koupelny a kuchyňky, pokoj s TV a ač nad silnicí, tichý a dobře se tu spalo. A cena je, vzhledem ke kvalitě, zanedbatelná. Doporučuji.

Blanka F.

9. 8. 2022

Za nás moc pěkné. Janské Lázně známe velmi dobře, lokalita záměrně zvolena téměř v centru. pro nás výhoda, že pes není problém. Snídaně naprosto prefektní, personál velmi milý a ochotný. My doporučujeme, LL

Lucie CZ

16. 7. 2022

Velice příjemný personál, ubytovali nás již v deset hodin dopoledne. Polopenze vynikající, pokoje čisté a teplé, kousek na sjezdovku, byli jsme spokojeni a rádi se vrátíme.

Blanka Myšáková

17. 3. 2022

Děkujeme za příjemný pobyt v útulné a čisté chalupě během naší červnové dovolené. Vysoce oceňujeme zejména čistotu. Chceme poděkovat i obsluhující paní za její péči, vstřícnost a milé chování. Chalupářská atmosféra byla fajn, udržte ji, prosím. 

Michal a Jitka, 10.6.2021

Michal a Jitka

10. 6. 2021

Jedním slovem paráda doporučuji všem.

Bylo vše paráda, snídaně vynikající,okolí a vše super,hned bych se vrátila zpět

Lucka,

16.8.2020

Lucie

25. 9. 2020

+ Skvělá lokalita penzionu a Jánské Lázně jsou opravdu úplně nejvíc perfektní pro všechny.Snídaně byla vynikající, děkujeme. Milá obsluha. Skvělý vzduch v lázních. Nejen pro děti opravdu hodně zábavy a atrakcí, koupání, výlety, malování keramiky, Farmapark .Všude velké nadšení. A za 4 dny se ani nedá vše stihnout . I proto se moc rádi vrátíme.

- některá okna nešla otevřít a vyvětrat. A při rozkopaném městě, chyběla informace, (např. SMS, e-mail) o trase vrchem, skoro hodinu jsme zkoušeli projet městem, kudy nás všechny vedla navigace .

Pavlína,

12.7.2020

Pavlína

25. 9. 2020

Snídaně dobré a pokoj velký a hlavně možnost mít sebou pejska na penzionu.

Jaroslava

21.8.2020

Jaroslava

21. 8. 2020

Pleasant place for reasonable money, spacious room, quality furniture, good bed.

Lucie

21. 8. 2020

Partners

Pension Flora v Janských Lázních hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace